fbpx

Děkuji, že Vás zajímá něco více o mě

Mé osobní motto zní – Co slíbím, to splním!

Jsem tělem i duší obchodník prakticky již od mala. Učitelem byl můj děda, který mě zahrnoval do svých obchodních aktivit, které navazovali na jeho působení v tehdejším západním Německu. Získal jsem tím podvědomí o západním podnikání, myšlení a také němčinu prakticky zdarma. Obchodu se aktivně věnuji od 18ti let, i když má oficiální profesní kariéra začala až v roce 1999. Prošel jsem velkými nadnárodními společnostmi, ale také českou dynamickou firmou. Obchodoval jsem na straně prodeje i nákupu s mezinárodním a mimo evropským rozsahem. Domluvím se několika jazyky a obchodní energie mě stále motivuje a věřím že nadále bude.

Začátkem roku 2020 jsem došel na hranici rozhodnutí, zda být do konce profesní kariéry úspěšný obchodník pracující stále jen pro cizí firmy, které mi nepatří, nemám v nich podíl, nebo se vrhnout do vlastního podnikání. V létě 2020 ve 42 letech jsem si řekl, že když budu do vlastního podnikání dávat to co dávám firmám pro které pracuji, proč by to nemělo fungovat. Rozhodl jsem se a skočil do reality. Studoval jsem a složil potřebnou státní zkoušku + další certifikace a z obchodního ředitele ve velké nadnárodní společnosti jsem se stal úspěšným podnikatelem a certifikovaným realitním zprostředkovatelem.

Po více jak 20 letech jsem opustil zaměstnanecké bezpečí firem s pravidelnou mzdou, benefity, pojištěním, odevzdal jsem auto, notebook a vystoupil jsem maximálně z osobní komfortní zóny. Musel jsem změnil myšlení ze zaměstnaneckého na podnikatelské a vrhnul se na plno do podnikání s veškerou zodpovědností. Pracoval jsem dlouhodobě jak na obchodních dovednostech, tak hlavně na sobě a věřím, že to vše je mou velkou výhodou a předností v podnikání a obrovské konkurenci. Má motivace vždy byla kvalitně vykonaná práce, za kterou klient rád zaplatí.

Velmi oceňuji potvrzení mých kvalit od zaměstnavatelů, klientů, přátel, kolegů, což prokazují referenčními dopisy, v komentářích na sociálních sítích a hlavně ústně, to vždy nejvíce potěší. Za svůj standard považuji hlavně profesionalitu, etiku, komunikaci na úrovni, ochotu, nadhled, cit, porozumění, férovost. 

Těším se na úspěšnou spolupráci.

Michal Bláha & R e a l i t y –  

Michal Bláha - RE/MAX Horizont - realitní makléř Praha, Středočeský kraj, Plzeň

Real Estate Agent Prague, Immobilienmakler Prag