fbpx

Když pracuji pro Vás, jste bez starostí

Co můžete ode mě očekávat?

Chci Vám pomoci, což považuji za primární princip všech služeb

Nenechám Vás  prodat  pod cenou a zajistím bezpečnou finanční transakci

Zažijete vysokou úroveň realitních služeb 

Co všechno prodávajícímu zajistím?

Homestaging

Vzbudit emoce, zájem a touhu. To je cíl homestagingu, který vaši nemovitost ukáže v nejlepším světle. Proto je pro mě homestaging samozřejmostí. Spolupracuji se šikovnými fotografy, kameramany i tvůrci virtuálních prohlídek. Společně ručíme za to, že nemovitost vzbudí zájem na první pohled.

Účinný marketing

Prodej nemovitosti už dávno není o přidání inzerátu na S-Reality a čekání až se někdo ozve. Dělám maximum pro nalezení kvalitního zájemce. Kromě širokých sítí kontaktů RE/MAX makléřů využívám i moderní online kanály jako jsou chatboti, reklama na Facebooku, Instagramu, i ve vyhledávání. Zkrátka se starám, aby vaši nemovitost vidělo maximum lidí.

Kompletní právní servis

Práce makléře se dělí na krásno a správno. Skvělá prezentace je jedna věc, ale smlouvy dotažené do posledního písmene jsou ještě důležitější. Dlouhodobě spolupracuji s několika právnickými kancelářemi a starám se, aby pro vás transakce byla maximálně bezpečná a transparentní. Spolehlivě vás provedu celou transakcí.

Přesné stanovení ceny

Správné nacenění nemovitosti je pro úspěšný prodej naprosto klíčové. Díky několika cenovým mapám, datům o uskutečněných prodejích, posouzením konkurenčních nabídek a zkušenostem umím kvalifikovaně odhadnout hodnotu vaší nemovitosti. Po konzultaci a schválení s vámi ji pak dám za tuto částku do prodeje.

Zabezpečení financí

Bezpečí vašeho majetku a financí je po celou dobu transakce mou maximální prioritou. Proto v souladu se Zákonem o realitním zprostředkování a podle přísných pravidel pro úschovy kupních cen v RE/MAX Česká republika nabízím našim klientům úschovy jen u prověřených advokátů. 

Předvýběr a filtr zájemců

Pozvali byste si na prohlídku člověka, o kterém dopředu víte, že si vaši nemovitost nemůže dovolit? Já také ne. Proto hned na začátku procházím rejstříky exekucí a další užitečné zdroje, abych zájemce vyfiltroval a na prohlídky pozval jen ty, kteří sítem projdou.

Dodám prezentaci nemovitosti jiskru za pomoci Home stagingu

Reality jsou o emocích a špičkový první dojem má často statisícový efekt na cenu vaší nemovitosti. Proto ho nenechávám náhodě a nemovitosti na prodej připravuji profesionálně. Zájemce se musí v bytě ihned cítit příjemně. Proto používám efektivní homestaging a skvělé fotografy, kteří váš dům, byt, pozemek, areál, atd., ukáží v tom nejlepším světle. Vidíte ten rozdíl?

Jakou cestu prodeje nemovitosti zvolíte vy?

 

VLASTNÍ CESTOU

Omezené možnosti prodeje, nezajištěné finanční transakce, bez právní ochrany klienta

         

NEEXKLUZIVNĚ

Prodává více zprostředkovatelů najednou, kteří nemohou do prodeje plně investovat čas, finance, marketing, protože soutěží mezi sebou, aby prodali za každou cenu a co nejrychleji. Nepracují tím v zájmu prodávajícího a prodej nedosáhne potenciál prodejní ceny

 

EXKLUZIVNĚ

Vysoká dávka benefitů, kdy prodává pouze jeden zprostředkovatel, který naplno pracuje pro prodávajícího s cílem prodat jeho NEMOVITOST ZA NEJVYŠŠÍ CENU, investuje do prodeje své vlastní prostředky v desítkách tisíc korun, stejně tak desítky hodin strávených celkovou organizací, příprav a procesů právního servisu. Prodávající ve finále vždy rozhodne, komu svou nemovitost prodá. Výsledkem je prodaná a zaplacená nemovitost za nejlepších podmínek

Jako profesionální realitní makléř prodávám byty, rodinné domy, bytové a činžovní domy, pozemky, zahrady, chalupy, chaty, komerční, nebytové, obchodní, výrobní prostory, kanceláře, sklady a vše ostatní, čemu se říká nemovitost, na což mám státní zkoušku profesní kvalifikace realitního zprostředkovatele

Jde o miliónové finanční transakce, kde není prostor pro žádné chyby

Michal Bláha - RE/MAX Horizont - realitní makléř, Praha, Středočeský kraj, Plzeň

Real Estate Agent Prague, Immobilienmakler Prag